Контактний центр


ДРАПАК Ігор Анатолійович

- Старший оператор контактного центру

ШЕРШУН Віктор Пилипович

- Оператор контактного центру

НАУМОВА Ірина Сергіївна

- Старший оператор контактного центру

БОРИСКО Олександр Володимирович

- Оператор контактного центру


Про відділ:

Контактний центр підпорядковується міській раді, виконавчому комітету міської ради, міському голові, заступникам міського голови, керуючому справами згідно з функціональним розподілом обов’язків, начальнику відділу по роботі зі зверненнями громадян, начальнику управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради в частині питань, пов’язаних з роботою оперативно-чергової служби, начальнику управління житлово-комунального господарства (з питань ліквідації аварійних ситуацій в житлово-комунальному господарстві).

Основними функціями Контактного центру є:

1. Забезпечує цілодобовий прийом звернень громадян за допомогою засобів мережі Інтернет та телефонного зв’язку, проводить їх реєстрацію в електронній базі даних, передає у відповідні організації та здійснює контроль за належним виконанням.

2. Проводить прийом, реєстрацію, розгляд та здійснює контроль за виконанням повторних звернень громадян, які надійшли за допомогою засобів мережі Інтернет та телефонного зв’язку.

3. Проводить постійний аналіз та узагальнення звернень громадян, які стосуються аварійних ситуацій, та звернень, які надійшли за допомогою засобів мережі Інтернет та телефонного зв’язку, особлива увага приділяється повторним зверненням.

4. Взаємодіє та співпрацює з аварійними та диспетчерськими службами міста та Одеською обласною державною адміністрацією з метою попередження та ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій.

5. Постійно проводить роботу з вдосконалення якості спілкування з мешканцями міста під час прийому звернень та наданню роз’яснювальної інформації.

6. Підтримує в постійній готовності комплект апаратури оповіщення та проводить оповіщення населення про загрозу стихійних метеорологічних явищ або надзвичайних ситуацій.

7. Доповідає керівникам виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради про виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій в телефонному режимі.

8. Здійснює інші повноваження, покладені на Контактний центр, відповідно до чинного законодавства.

Контакти: Цілодобово, без вихідних 15-77, 3-33-33, 067-333-06-23, kontakt_center@ukr.net

Тип файлуНазва та посилання
Інформація про роботу Контактного центру за 2018 рікБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік