Відділ державного архітектурно-будівельного контролю


Одинець Алеся Василівна

- Начальник відділу

УКРАЇНСЬКИЙ Денис Валерійович

- Головний спеціаліст - інспектор відділу державного архітектурно-будівельного контролю

КЛІВЕЦЬ Максим Юрійович

- Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу державного архітектурно-будівельного контролю

ЛИШЕНКО Олександр Леонидович

- Головний спеціаліст-інспектор відділу державного архітектурно-будівельного контролю


Про відділ:

У рамках децентралізації 16 червня 2017р. відділ державного архітектурно-будівельного контролю Білгород-Дністровської міської ради отримав повноваження у сфері містобудівної діяльності. Відділу було передано функції державного архітектурно-будівельного контролю щодо об’єктів незначного класу наслідків (відповідальності) СС1.

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю відповідно до покладених на нього завдань здійснює наступні повноваження:

- надає, отримує, реєструє, повертає документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію;

- приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об’єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків);

- подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;

- здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням: юридичними і фізичними особами державних будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих і будівельних робіт, перепланування та реконструкції (дообладнання) житлового фонду, будівель громадського призначення, елементів упорядження територій для задоволення потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення; має здійснювати контроль за виконанням приписів про усунення порушень вимог законодавства у сферах містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів та правил щодо об’єктів, розташованих у межах відповідних населених пунктів;

- розглядає відповідно до закону справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій та невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю;

- розглядає відповідно до закону справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності із прийняттям відповідних рішень;

- здійснює інші повноваження, визначені законом.

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради повідомляє про те, що із прийняттям Кабінетом Міністрів України 23 червня 2021 р. Постанови № 681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», урядом внесено зміни до «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів», затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 та «Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011р. № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт». Зокрема, затверджено нові форми «Повідомлення щодо виконання підготовчих робіт на об’єкті», «Повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта» та «Повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об’єктах з незначними наслідками (СС1)», «Декларація про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта», «Декларація про готовність до експлуатації об’єкта з незначними наслідками (СС1)», «Декларація про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду.

Адреса: Адреса: 67700, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 74 ( 2-й поверх)

Контакти: E-mail: dabі.bilgorod@ukr.net

Часи прийому: Понеділок-четвер – з 08.00 до 17.00 (п’ятниця до 16.00) Обідня перерва – з 13.00 до 13.45 Прийомний день – щочетверга з 09.00 до 13.00

Тип файлуНазва та посилання
Перелік нормативно-правових актів, дотримання яких перевіряється під час здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю
Направлення для проведення позапланового заходу №1 від 11.05.2021р., з приводу самочинного будівництва - реконструкція фундаменту споруди міського пляжу за адресою: міський пляж, навпроти земельної ділянки за адресою: Одеська область, місто Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 25. (місце розташування об’єкту будівництва зазначено на схемі – викопіювання з генплану міста
Направлення для проведення позапланового заходу №2 від 24.05.2021 з приводу будівельних робіт з реконструкції квартири за адрессою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Приморська,20, кв.14.
Направлення для проведення позапланового заходу №3 від 25.05.2021 з приводу будівельних робіт з реконструкції гаражу за адрессою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Приморська,2а,
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності:розглядаeться о 10.00 годинi звернення Каролiно-Бугазськоi ОТГ вiдносно громадянина Заруцького Руслана Михайловича
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності:розглядаeться о 11.00 годинi звернення Управлiння комунальноi власностi вiдносно громадянки Мараренко Свiтлани Iванiвни
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності:розглядаються о 12.00 годинi три (3) звернення громадянина Iванова Володимира Iвановича вiдносно громадянина Компанieц Юрiя Михайловича
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності:розглядаeться о 15.00 годинi звернення громадянина Дeдкова Володимира Анатолiйовича вiдносно громадянина Бурчу Георгiя Михайловича
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності:розглядаються о 16.00 годинi три (3) звернення громадянки Журавел Iрини Сергiiвни вiдносно громадян Лищенко В.Н. та Лищенко В.В.
Направлення для проведення позапланового заходу №6 від 11.06.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" власниками магазину "Наш Край" (Заруцький Руслан Михайлович) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Приморська, 53.
Направлення для проведення позапланового заходу № 8 від 29.06.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Чепель Валентиною Олександрівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Тираспільська, 34.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 07.07.2021 року звернення гр. Дьомкіна Ю.В. вiдносно гр. Валянської Н.В.
Бланки щодо підготовчих та будівельних робіт
Бланки щодо прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта
Направлення для проведення позапланового заходу № 9 від 14.07.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Царенко Наталією Мкртичною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 27.
Направлення для проведення позапланового заходу № 10 від 14.07.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Івановою Ольгою Григорівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Толбухіна, 107.
Направлення для проведення позапланового заходу № 11 від 21.07.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування ТОВ "ЕКСТРАГАЗ" за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Портова, 39-в.
Направлення для проведення позапланового заходу № 12 від 23.07.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Мардар Олександром Сергійовичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Ізмаїльська, 69.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 16.30 годинi 27.07.2021 року звернення гр. Ішханової В.П. вiдносно гр. Бурмістренко В.Ф.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 08.30 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Компанієць Ю.М. вiдносно гр. Іванова В.І.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 09.00 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Попович В.І. вiдносно гр. Краснянського І.О.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Попович В.І. вiдносно гр. Акименко І.О., Заруцької Л.А., Заруцького Р.М., Горун О.Г.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Попович В.І. вiдносно гр. Дьяченко В.В.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 12.00 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Попович В.І. вiдносно гр. Викрест І.С.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 14.00 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Попович В.І. вiдносно гр. Архипенко В.М.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.00 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Попович В.І. вiдносно гр. Довженюк Л.В.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.30 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Попович В.І. вiдносно гр. Никитенко В.П.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.45 годинi 30.07.2021 року звернення гр. Лавренової М.Г. вiдносно гр. Костюк Д.М.
Направлення для проведення позапланового заходу № 13 від 27.07.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Бурачківською Людмилою Леопольдівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Лиманська, 4.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 12.00 годинi 05.08.2021 року звернення гр. Саргелю Т.Д. вiдносно гр. Табанюк Н.О.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 05.08.2021 року звернення гр. Журавель І.С. вiдносно гр. Лищенко В.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 10.08.2021 року звернення гр. Журавель І.С. вiдносно гр. Лищенко В.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 16.00 годинi 10.08.2021 року звернення гр. Саргелю Т.Д. вiдносно гр. Табанюк Н.О.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.00 годинi 20.08.2021 року звернення гр. Куріної В.П. вiдносно гр. Дьомкіна О.Ю.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.30 годинi 20.08.2021 року звернення гр. Таран А.В. вiдносно гр. Шульга Л.Я.
Направлення для проведення позапланового заходу № 14 від 16.08.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Чумак Оленою Сергіївною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Горіхова, 39-а.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 14.30 годинi 20.08.2021 року звернення гр. Журавель І.С. вiдносно гр. Лищенко В.
Направлення для проведення позапланового заходу № 15 від 20.08.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Табанюк Надією Олександрівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Огородна, 8.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.00 годинi 25.08.2021 року звернення гр. Таран А.В. вiдносно гр. Шульга Л.Я.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 31.08.2021 року звернення гр. Куріної В.П. вiдносно гр. Дьомкіна О.Ю.
Направлення для проведення позапланового заходу № 16 від 26.08.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Кучером Володимиром Володимировичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Толбухіна, 8.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 31.08.2021 року звернення гр. Городецької О.М. вiдносно гр. Тейтель А.О.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.30 годинi 31.08.2021 року звернення гр. Щетиніної С.В. вiдносно гр. Іванова Д.В.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 14.30 годинi 31.08.2021 року звернення гр. Кривоберець О.О.вiдносно гр. Фунтового В.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 03.09.2021 року звернення гр. Кожухаренко Е.П. вiдносно гр. Антонової А.А.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 03.09.2021 року звернення гр. Ткаченко О.О. та Ткаченко Л.С. вiдносно гр. Зубкова С.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 07.09.2021 року звернення гр. Хоптянової С.В. вiдносно гр. Гавриленко Ю.С.
Направлення для проведення позапланового заходу № 17 від 07.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Лищенко Віталієм Миколайовичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Соборна, 62, кв. 2.
Направлення для проведення позапланового заходу № 18 від 08.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Тейтель Алою Олександрівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Соборна, 69.
Направлення для проведення позапланового заходу № 19 від 08.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування Дьомкіним Олександром Юрійовичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Тираспільська, 20а.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 14.09.2021 року звернення гр. Немчиновой Г.І. вiдносно гр. Картакова В.І.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 14.09.2021 року звернення гр. Варавіної Н.М. вiдносно гр. Алексо І.В.
Направлення для проведення позапланового заходу № 20 від 09.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Романенко Яніною Вікторівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Перемоги, 3н.
Направлення для проведення позапланового заходу № 21 від 10.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Бурачківською Людмилою Леопольдівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Лиманська, 4
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 16.00 годинi 14.09.2021 року звернення гр. Кісельової Г.В. вiдносно гр. Бикова В.А.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 12.00 годинi 14.09.2021 року звернення гр. Огуленко Л.В. вiдносно гр. Кочкова М.І.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 17.09.2021 року звернення гр. Болтак Н.О. вiдносно гр. Корінь В.О.
Направлення для проведення позапланового заходу № 22 від 17.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Кочковим Михайлом Івановичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Єврейська, 46
Направлення для проведення позапланового заходу № 23 від 20.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Алексо Інною Вікторівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Маяковського, 45
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 24.09.2021 року звернення гр. Болтак Н.О. вiдносно гр. Корінь В.О.
Направлення для проведення позапланового заходу № 25 від 23.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Пеньковською Зоєю Микитівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Шевченко, 60, кв. 1
Направлення для проведення позапланового заходу № 24 від 23.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Гафенко Ларисою Іванівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Плавньова, 22
Направлення для проведення позапланового заходу № 26 від 29.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Краснянським Ігорем Олімпійовичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/10
Направлення для проведення позапланового заходу № 27 від 29.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Акименко І.О., Заруцькою Л.А., Заруцьким Л.М., Горун О.Г. за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/11
Направлення для проведення позапланового заходу № 28 від 29.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Дьяченко Володимиром Вячеславовичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/12
Направлення для проведення позапланового заходу № 29 від 29.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Викрест Ігорем Семеновичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/13
Направлення для проведення позапланового заходу № 30 від 29.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Архипенко Віктором Михайловичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/14
Направлення для проведення позапланового заходу № 31 від 29.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Довженюк Людмилою Вікторівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/15
Направлення для проведення позапланового заходу № 32 від 29.09.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Никитенко Вірою Порфиріївною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/16
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 05.10.2021 року звернення гр. Шведюк В.В. вiдносно гр. Савранської С.О.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 12.10.2021 року звернення гр. Козьменко Ю.А. вiдносно гр. Русак М.О.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 12.10.2021 року звернення гр. Темнохуд Г.М. вiдносно гр. Шелохвост Т.М.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 12.00 годинi 12.10.2021 року звернення гр. Хоптянової С.В. вiдносно гр. Гавриленко Ю.С.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.00 годинi 12.10.2021 року звернення гр. Болтак Н.О. вiдносно гр. Корінь В.О.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 16.00 годинi 12.10.2021 року звернення гр. Таценко І.В. вiдносно гр. Мурашко О.П.
Направлення для проведення позапланового заходу № 33 від 12.10.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Савранською Світланою Олександрівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Портова, 12-а, кв. 22
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 13.10.2021 року звернення гр. Козьменко Ю.А. вiдносно гр. Русак М.О.
Направлення для проведення позапланового заходу № 34 від 13.10.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Русак Михайлом Олександровичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 71
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 25.10.2021 року звернення гр. Маргаринт Г.М. та Сивашенко Р.Г. вiдносно гр. Рудь А.
Направлення для проведення позапланового заходу № 35 від 21.10.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Шилохвост Тетяною Михайлівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, СТ "Южанка" (район "Сонячний"), будинок 19
Направлення для проведення позапланового заходу № 36 від 21.10.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Мурашко Олександром Пилиповичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Кирилова, 34
Направлення для проведення позапланового заходу № 37 від 27.10.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Корінь Валерієм Олександровичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 78-В
Направлення для проведення позапланового заходу № 38 від 29.10.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Дімовою Олесею Володимирівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, пров. Миколаївський, 13
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 05.11.2021 року звернення гр. Ганіч Ю.Б. відносно гр. Венгрін О.М. та Галупової О.Д.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 05.11.2021 року звернення гр. Шилохвост Т.М. відносно гр. Темнохуд Г.М.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 12.00 годинi 05.11.2021 року звернення гр. Стопкевича А.М. відносно гр. Костова А.В. та Кожухар О.М.
Направлення для проведення позапланового заходу № 39 від 03.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Никитенко Вірою Порфиріївною за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/16
Направлення для проведення позапланового заходу № 40 від 03.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Довженюк Людмилою Вікторівною за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/15
Направлення для проведення позапланового заходу № 41 від 03.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Архипенко Віктором Михайловичем за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/14
Направлення для проведення позапланового заходу № 42 від 03.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Викрест Ігорем Семеновичем за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/13
Направлення для проведення позапланового заходу № 43 від 03.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Дьяченко Володимиром Вячеславовичем за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/12
Направлення для проведення позапланового заходу № 44 від 03.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Акименко І.О., Заруцькою Л.А., Заруцьким Р. М., Горун О.Г. за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/11
Направлення для проведення позапланового заходу № 45 від 03.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Краснянським Ігорем Олімпійовичем за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Затока, вул. Приморська, 59а/10
Направлення для проведення позапланового заходу № 46 від 05.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Мазуровим Олександром Олександровичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський район, пров. Ушакова, 14
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 10.00 годинi 12.11.2021 року звернення гр. Шилохвост Т.М. відносно гр. Чумаченко Г.О.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 11.00 годинi 12.11.2021 року звернення гр. Шилохвост Т.М. відносно гр. Темнохуд Г.М.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 12.00 годинi 12.11.2021 року звернення гр. Потеха Р.П. відносно гр. Капицца А.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.00 годинi 12.11.2021 року звернення гр. Стопкевича А.М. відносно гр. Костова А.В. та Кожухар О.М.
Комісія щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності розглядає о 15.20 годинi 12.11.2021 року звернення Кароліно-Бугазької мільської ради відносно громадського об'єднання громадян "Вчитель"
Направлення для проведення позапланового заходу № 47 від 19.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський смт. Затока, бульвар Золотий беріг, 101/1л
Направлення для проведення позапланового заходу № 48 від 19.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування ГРОМАДСЬКИМ ОБ'ЄДНАННЯМ ГРОМАДЯН "ВЧИТЕЛЬ" за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський смт. Затока
Направлення для проведення позапланового заходу № 49 від 22.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Кожухар Олегом Миколайовичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська (Дзержинського), 54
Направлення для проведення позапланового заходу № 50 від 22.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Темнохуд Георгієм Марковичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, садівниче товариство "Южанка" (район "Сонячний"), буд. 18
Направлення для проведення позапланового заходу № 51 від 22.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Чумаченко Галиною Олександрівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, садівниче товариство "Южанка" (район "Сонячний"), буд. 31
Направлення для проведення позапланового заходу № 52 від 22.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Ігушевою Марією Іванівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Крупської, 65
Направлення для проведення позапланового заходу № 53 від 22.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Печінка Ігорем Сергійовичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Крупської, 58
Направлення для проведення позапланового заходу № 54 від 30.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Корінь Валерієм Олександровичем за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 78-В
Направлення для проведення позапланового заходу № 55 від 30.11.2021 р. з приводу додержання вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб'єктом містобудування гр. Єрущенко Оксаною Володимирівною за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Захисників України, 15Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік