Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Тимошенко Олександр Анатолійович

- Начальник відділу

ЯКИМЕНКО Ірина Петрівна

- Головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

КОВАЛЬЖІ Віталій Вікторович

- Головний спеціаліст з цифровізації


Про відділ:

Основні завдання:

- Висвітлення на офіційному веб-сайті Білгород-Дністровської міської ради інформації про діяльність міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів, про головні події соціально-економічного та суспільно-політичного життя міста.

- Інформування громадськості на офіційному сайті та через засоби масової інформації про діяльність органів місцевого самоврядування, забезпечення конституційного права громадян – членів територіальної громади міста Білгорода-Дністровського на інформацію щодо всіх аспектів життя територіальної громади міста, впровадження нових методів і форм інформування населення.

- Створення належних умов для діяльності інститутів громадянського суспільства в місті, участі громадськості у формуванні та реалізації державної, регіональної та місцевої політики.

- Впровадження ефективних механізмів комунікацій між Білгород-Дністровською міською радою, Ії виконавчими органами та інститутами громадянського суспільства;

- Надання методичної допомоги управлінням, відділам, службам міської ради та її виконавчого комітету при розгляді питань щодо інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

- Впровадження елементів електронного урядування (інформування громадян про діяльність органів місцевого самоврядування, залучення громадян до обговорення та прийняття управлінських рішень. автоматизація діяльності окремих органів місцевого самоврядування, «Електронні петиції», «Відкриті фінанси», «Голосування» та ін.)

Адреса: Білгород-Дністровський, вул.Михайлівська,56, каб. 105

Контакти: 04849 3 59 40 електрона адреса: bd_vvp@ukr.net

Тип файлуНазва та посилання
Програма висвітлення діяльності на 2017 рік
Звіт про роботу відділу за 2016 рік
ПОЛОЖЕННЯ ПРО Відділ інформаційної діяльності та комунікацій З ГРОМАДСЬКІСТЮ Білгород-Дністровської МІСЬКОЇ РАДИ (проект)
Звіт роботи відділу з січня по липень 2017 рокуБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік