Відділ по роботі зі зверненнями громадян


ВОВЧЕНКО Олеся Сергіївна

- Начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян

ПАВЛІВА Євгенія Володимирівна

- Головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян

Тип файлуНазва та посилання
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за перший квартал 2018 рок
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за перший квартал 2018 року.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за перше півріччя 2018 року.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за дев’ять місяців 2018 року.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за 2018 рік.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за перший квартал 2019 року.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за перше півріччя 2019 року.
Інформація про роботу Контактного центру відділу по роботі зі зверненнями громадян Білгород-Дністровської міської ради за підсумками першого півріччя 2019 року
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за дев’ять місяців 2019 року.
Інформація про роботу Контактного центру відділу по роботі зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за 2019 рік
Інформація про роботу Контактного центру у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за січень 2020 року
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за перший квартал 2020 року.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за перше півріччя 2020 року.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за перше півріччя 2020 року.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за дев’ять місяців 2020 року
Інформація про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за 2020 рік.Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік