Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Білгород-Дністровської міської ради Про затвердження Положення «Про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території міста Білгорода-Дністровського»


01.10.2013 07:21 1220

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Білгород-Дністровської міської ради Про затвердження Положення «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Білгорода-Дністровського» підготовлено згідно з вимогами ст. 265 Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI.
1.Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв'язати шляхом регулювання господарських відносин.
Місцеві податки та збори м. Білгорода-Дністровського є одним із складових формування дохідної частини міського бюджету. У зв’язку з прийняттям Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI та внесених в нього змін потребує розроблення нового положення.
2. Цілі регулювання.
Метою прийняття рішення Про затвердження Положення «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Білгорода-Дністровського ” є приведення до діючого законодавства.
3.Визначення та оцінка усіх прийнятих альтернативних способів досягнення зазначених цілей.
В даному рішенні пропонується встановити податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, який буде діяти з 01.01.2014 року на території міста Білгорода-Дністровського.
3. Механізм розв'язання проблеми.
Дане рішення підлягає оприлюдненню. Ступінь ефективності даного регуляторного акту буде оцінюватися за результатами аналізу розміру надходжень сум сплати податку до бюджету.
4. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта.
Досягнення цілей, поставлених перед регулюючим впливом запропонованого проекту рішення, пов‘язане з його прийняттям. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової нерухомості, розміщеної на території м. Білгорода-Дністровського. На досягнення цілей у разі прийняття цього рішення можуть вплинути такі негативні зовнішні фактори, як:
зміна діючого законодавства;
Позитивними факторами є:
-збільшення надходжень коштів до міського бюджету, які можуть використовуватися на виконання власних повноважень.
6. Очікувані результати прийняття запропонованого регуляторного акта.
Позитивним наслідком прийняття проекту рішення приведення рішення до норм діючого законодавства та збільшення надходжень до бюджету місцевого самоврядування у 2014 році.
7. Обґрунтування строку дії запропонованого регуляторного акту.
Термін дії регуляторного акта необмежений, зміни та доповнення будуть вноситись за потребою у відповідності до змін законодавства України .
8. Показники результативності регуляторного акту.
Показниками, які характеризують наслідки дії регуляторного акта є:
1. Надходження податку до міського бюджету.
9.Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акту:
Цільова група: платники податку фізичні та юридичні особи.
Базове відстеження результативності регуляторного акту - 2-й квартал 2014 року.




Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік