Актуалізація Стратегії розвитку Білгород-Дністровської територіальної громади: робота триває


31.05.2024 14:15 98

30 травня пройшло перше засідання Стратегічного комітету з актуалізації Стратегії розвитку Білгород-Дністровської територіальної громади, в роботі якого взяли участь представники підприємництва, громадськості, депутати міської ради, посадовці виконавчих органів, а також експерт зі стратегічного планування проєкту SURGe Віктор Бондарук.

За дорученням міського голови Віталія Граждана секретар міської ради Олександр Скалозуб привітав учасників засідання, визначив основні напрямки та принципи стратегічного планування розвитку громади та побажав успішної реалізації проєкту.

Директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста міської ради Ольга Ціпуленко проінформувала присутніх про головні напрямки актуалізації аналітичної частини Стратегії розвитку громади, провела аналіз діючих міських цільових програм соціально-економічного, культурного, медичного, освітнього спрямування та в галузі житлово-комунального господарства.

В свою чергу, про загальні засади, зміст та підходи до актуалізації Стратегії розвитку громади в умовах повоєнного відновлення, про застосування підходу «орієнтація на результат», основні етапи, залучення громадськості, попередні результати опитування мешканців територіальної громади та підприємців доповів експерт зі стратегічного планування проєкту SURGe Віктор Бондарук.

За підсумками засідання визначені основні завдання щодо збору аналітичних даних та необхідної інформації для формування стратегічного бачення майбутнього громади, визначення ключових напрямів її розвитку та пошуку шляхів для досягнення поставлених цілей.

Експертну підтримку громади в ході розробки Стратегії та Плану заходів надає ініціатива «Інклюзивне відновлення за лідерства громад» (CLIR), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік