Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради «Внесення змін до рішення міської ради від 22.11.2011 року №266-VІ «Про затвердження Правил розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Білгороді-Дністровському»


29.09.2016 08:55 588

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради підготовлено управлінням містобудування та архітектури Білгород – Дністровської міської ради згідно вимогам Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», «Про захист прав споживачів», «Про місцеве самоврядування в Україні»; «Про дорожній рух», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами».

  1. Проблема, яку пропонується розв’язати.

Зазначене рішення регулює правові відносини між виконавчим органом Білгород – Дністровської міської ради та фізичними або юридичними особами (незалежно від форми власності та підпорядкованості), що виникають у процесі розташування об’єктів зовнішньої реклами в межах території міста, у відповідності до чинного законодавства.

  1. Цілями регулювання є:

Документ визначає порядок надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, їх переоформлення та скасування, а також вимоги до технічного стану рекламних засобів, їх установки, експлуатації та демонтажу, крім того визначає органи, що здійснюють контроль за дотриманням цих Правил.

  1. Визначення та оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення зазначених цілей.

Обраний спосіб забезпечує досягнення цілей державного регулювання, повністю відповідає потребам у вирішенні проблеми. Також відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує реалізацію принципів державної регуляторної політики.

  1. Механізм розв’язання проблеми.

При розробці регуляторного акта враховувалась зонування території міста.

Прийняття вищезазначеного рішення міської ради надає можливість:

  1. Очікувані результати прийняття запропонованого регуляторного акта.

Планується при прийнятті даного проекту проведення співпраці між виконавчими органами місцевого самоврядування та суб’єктами підприємництва в питанні розміщення об’єктів зовнішньої реклами. Приведе до покращення естетичного обліку міста.

Сфери впливу

Вимоги

Витрати

Органи місцевого

самоврядування

Реалізація державної політики в даній сфері

Процедура проведення регуляторного акту.

Приведення місцевої нормативно – правової бази у відповідність до вимог чинного законодавства України.

немає

Суб’єкти господарювання

- Прозорість дій органів місцевого самоврядування;

- Стабільність відрахувань до міського бюджету плати за розташування об’єктів зовнішньої реклами

Сплата суб’єктами господарювання за тимчасове право користування місцями для розташування об’єктів зовнішньої реклами.

Споживачі

Відсутні.

Відсутні.

  1. Обґрунтування строку дії запропонованого регуляторного акту.

Термін дії регуляторного акта необмежений. Зміни та доповнення будуть вноситись за потребою у відповідності до змін законодавства України.

  1. Показники результативності регуляторного акту

Показниками, які характеризують наслідки дії регуляторного акта є:

Базове відстеження результативності регуляторного акту проведено на етапі його підготовки.

Повторне відстеження результативності рішення міської ради буде здійснено через рік після набрання ним чинності.

  1. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акту:

Відстеження результативності цього акту буде здійснюватися по даним заяв, пропозицій та зауважень від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань та громадян міста, що надходять для розгляду в управління містобудування та архітектури міської ради.

З усіма зауваженнями і пропозиціями щодо проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу можна звернутися в управління містобудування та архітектури міської ради за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 50, тел.04849-2-74-12 Подавати зауваження у письмовій формі, факсограмою за тел/факс, або залишити свої пропозиції та зауваження на офіційному сайті міста www.bilgorod-d.org.ua в розділі «Громадське обговорення проектів».

Всі вони будуть вивчені, при можливості враховані.

Начальник управління

містобудування та архітектури О.В. Троян
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік