Білгород-Дністровська міська громада взяла участь в онлайн-заході «Правозахисної спілки інвалідів ВГОІ»


26.02.2024 17:18 84

23 лютого виконавчі органи Білгород-Дністровської міської ради та представники громадськості міста взяли участь в онлайн-заході, організованому Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів».

Під час заходу презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» «ГОВЕРЛА» в Одеській області, а саме підготовлені рекомендації для органів місцевого самоврядування та неурядових організацій.

Разом із представниками організаторів та колегами з громад-партнерок Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» «ГОВЕРЛА» обговорили важливість залучення різних верств населення (в тому числі осіб з інвалідністю, жінок, ВПО) до процесів прийняття владних рішень.

За підсумками онлайн-заходу, учасниками прийнято рішення про необхідність проведення навчання для представників органів місцевого самоврядування та громадського сектору щодо способів та механізмів залучення до процесу прийняття рішень, проведення правоосвітньої і роз’яснювальної роботи.

Щиро дякуємо Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» «ГОВЕРЛА» за надану можливість обміну досвідом, сучасною інформацією, навичками та знаннями щодо широкого залучення громадськості до процесу формування, обговорення та прийняття рішень, що безпосередньо впливають на життєдіяльність та всебічний розвиток громади.

Білгород-Дністровська міська рада й надалі продовжує активно співпрацювати та брати участь в спільних проєктах USAID «ГОВЕРЛА». Слідкуйте за нашими новинами.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік