Білгород-Дністровська міська рада, її виконавчий комітет сповіщають про смерть Почесного громадянина міста Білгорода-Дністровського Василя Миколайовича Кочергіна


24.05.2023 11:24 78

23 травня 2023 року на 82-ому році життя перестало битися серце Почесного громадянина міста Білгорода-Дністровського - Василя Миколайовича Кочергіна.

Обірвалося життя людини, яка активно захищала інтереси Білгород-Дністровської громади, внесла вагомий внесок у розвиток рідного міста, мала високий авторитет серед громадськості.

Народився Василь Миколайович в місті Білгороді-Дністровському 29 грудня 1941 року. Закінчивши 7 класів школи №7, вступив до Їзмаїльського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, який закінчив з відзнакою у 1960 році. Навчався у Львівському сільськогосподарському інституті та Одеському політехнічному інституті, де отримав кваліфікацію інженера-механіка.

Свою трудову діяльність розпочав шофером-слюсарем ремонтних майстерень однієї з військових частин. Працював конструктором в конструкторському бюро, вів викладацьку діяльність у Білгород-Дністровському сільськогосподарському технікумі.

З грудня 1969 року працював на виборчих посадах у місті, а з 1976 року по 1983 рік очолював виконавчий комітет Білгород-Дністровського міської ради народних депутатів.

Багато років та сил віддав колективу Білгород-Дністровського медико-інструментального заводу, де обіймав керівні посади.

З жовтня 2000 року по грудень 2008 року працював на посадах в органі місцевого самоврядування міста Білгорода-Дністровського.

2 вересня 2008 року за високий професійний рівень та вагомий внесок у розвиток міста Василю Миколайовичу Кочергіну було присвоєне звання «Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського».

Василь Миколайович був світлою, доброю, порядною та виключно принциповою людиною, вірною обраній справі.

До втрати відомої людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка історії рідного міста. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати особистості, проте світлі спогади про нього завжди будуть сильнішими за смерть.

В цю гірку мить висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу невимовної втрати, поділяємо горе родини, сумуємо разом з вами та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна йому пам’ять!


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік