Білгород-Дністровська міська територіальна громада відібрана для будівництва сонячної електростанції на КП «Білгород-Дністровськводоканал»


22.02.2024 15:10 86

В липні 2023 року Білгород-Дністровська міська територіальна громада успішно пройшла конкурсний відбір громад ГО «Екоклуб» для розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) з встановлення сонячної електростанції (СЕС) для комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал». Наявність ТЕО дало можливість брати подальшу участь у конкурсних відборах.

В січні 2024 року Білгород-Дністровська міська територіальна громада була відібрана для будівництва сонячної електростанції на КП «Білгород-Дністровськводоканал». Очікувана потужність сонячної електростанції від 40 кВт.

Реалізація проєкту сприятиме збереженню навколишнього середовища, довгострокові економічні вигоди та енергетичну безпеку нашої громади.

Щиро дякуємо ГО «Екоклуб» та Oxfam за можливість впроваджувати технології ВДЕ.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік