Білгород-Дністровський долучився до обласного марафону «Ярмарок вакансій»


16.11.2022 15:48 217

16 листопада у Білгороді-Дністровському відбувся захід під назвою «Ярмарок вакансій», організований Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості за підтримки Білгород-Дністровської міської ради та Білгород-Дністровської районної (військової) державної адміністрації.

«Ярмарок вакансій» – це унікальна можливість для всіх шукачів роботи, як кваліфікованого спеціаліста, так і майбутнього випускника знайти перспективну роботу за фахом, а для роботодавців – можливість підібрати на вакантні місця працівників, які найбільш відповідають вимогам та сподіванням.

Відкриваючи «Ярмарок вакансій», секретар Білгород-Дністровської міської ради Олександр Скалозуб зазначив: «В цей надважкий для нашої країни час дуже важливо, щоб підприємства продовжували працювати та залишались на ринку, попри виклики воєнного часу, зберігаючи та, навіть, створюючи нові робочі місця. Спільно з підприємствами та бізнесом нам потрібно тримати економічний фронт як нашої громади, так і країни в цілому, крок за кроком наближаючи нашу перемогу. Дуже вдячний організаторам заходу за цей корисний, як для шукачів роботи, так і для роботодавців обласний марафон «Ярмарок вакансій».

Під час заходу роботодавці провели співбесіди з претендентами на вакантні місця, повідомили про умови праці та соціальні пільги, а також сформували базу резюме на перспективу.

Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради (керівниця Діна Базіленко) у співпраці з спеціалістами міськрайонного центру зайнятості було надано широкий спектр консультацій з питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб щодо отримання мікрогрантів, ознайомлення з умовами навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ», відвідання тренінгів «Співбесіда з роботодавцем», «Підготовка резюме» тощо.

Загалом, сьогоднішній «Ярмарок вакансій» відвідало близько 600 шукачів роботи, а свої вакансії представили десятки роботодавців як міста Білгорода-Дністровського, так і громад Білгород-Дністровського району.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік