Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах: Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ


07.09.2022 10:30 11

У зв'язку з ростом автоматизації виробництва, фахівці з програмування, налагодження та контролю верстатів з програмним керуванням потрібні у сфері машинобудування, верстатобудування, авіа і суднобудування, деревообробки і меблевого виробництва. Оператор верстатів з програмним керуванням - одна з найважливіших професій в сучасному виробничому процесі.

Метою курсу є оволодіння слухачами основами програмування обладнання з програмним керуванням HAAS фрезерної групи на мові програмування G – код, який також застосовується на обладнанні лазерної та плазмової різки, 3D принтерах і плотерах, та за допомогою систем автоматизованого проектування (САD) і підготовки виробництва (САМ) компанії Autodesk.

Форма навчання – очна, дистанційна.

Термін навчання – 70 год.

Отримайте посвідчення про проходження курсів цільового призначення та важливу інформацію!

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS»:

- повна загальна середня освіта;

- володіння комп’ютером на рівні користувача Windows ;

- схильність до створення технічних розробок;

- наявність інженерно-технічної або робітничої професії «Фрезеувальник», «Тгокар», «Столяр» та інших суміжних з зазначеними професій.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі.

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Ми знаходимося за адресою: м.Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,12.

Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік