Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах: Управління персоналом HR-процеси в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ


07.09.2022 10:34 16

Коли в компанії правильно побудована HR-система — кандидати мріють отримати від неї оффер. Як «чути» співробітників, не допускати їхнього вигорання, мотивувати та підтримувати корпоративну культуру?

Метою курсу є набуття слухачами професійних компетенцій зі створення команди, яка максимально точно націлена на спільну працю та конкретні досягнення при створенні та продажу будь-якого товару, послуги, продукту. Програма навчання корисна для осіб, які бажають створити власний бізнес, застосовуючи сучасні технології та мотивацію персоналу, співробітникам відділів кадрів, працівникам у сфері зайнятості, рекрутерам, особам, які працюють з людськими ресурсами, представникам та координаторам громадських, благодійних та інших організацій.

Форма навчання – очна, дистанційна.

Термін навчання – 36 год. (5днів).

Отримайте посвідчення про проходження курсів цільового призначення та важливу інформацію!

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Управління персоналом: HR-процеси»:

- повна загальна середня освіта;

- комунікативні навички;

- навички роботи з комп’ютером;

- без вимог до стажу роботи.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі.

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Ми знаходимося за адресою: м.Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,12.

Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік