Білгород-Дністровський територіальний центр посилив надання соціальних послуг мешканцям міста


13.05.2022 14:55 39

Одним з основних завдань комунальної установи «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» є вчасне виявлення, забезпечення та надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які опинились в скрутних життєвих обставинах і потребують особливої уваги та допомоги на основі індивідуального та комплексного підходу до кожного підопічного.

У період воєнного стану ключовою залишається соціальна послуга з догляду вдома. Соціальні робітники територіального центру забезпечують обслуговування 231 мешканця міста та Кароліно-Бугазької територіальної громади. Це громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі, що не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу.

Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома надається допомога в самообслуговуванні, веденні домашнього господарств (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків, приготування їжі, прибирання житла, оплата комунальних платежів, прання білизни). У разі потреби забезпечується супроводження при проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування громадян у закладах охорони здоров'я.

Станом на 12 травня 2022 року у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги на обліку перебуває 577 осіб. Згідно міської цільової Програми «Соціальний захист на 2021-2023 роки» з міського бюджету були виділені кошти для надання соціальних послуг для підопічних у вигляді талонів на хлібобулочні вироби та гарячі обіди, продуктові набори.

З лютого по травень 2022 року підопічним відділення було надано 210 продуктових наборів, 295 підопічних отримали талони на хлібобулочні вироби, а гарячі обіди отримали 94 підопічних.

У відділенні організації надання адресної грошової та натуральної допомоги функціонує пункт прокату технічних засобів реабілітації, де кожен потребуючий підопічний має змогу отримати в тимчасове користування необхідне: інвалідний візок, підпору для ходьби, палицю. Протягом 3-х місяців 80 осіб скористалось його послугами

Щодня з підопічними територіального центру підтримується зв'язок, надається інформація, як поводитися у разі повітряної тривоги, надається психологічна допомога.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік