Білгород-Дністровський з робочим візитом відвідала представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Марія Попова


28.05.2024 15:34 53

28 травня, в рамках робочої поїздки до Білгорода-Дністровського, Марія Попова зустрілась з міським головою Віталієм Гражданом.

В ході зустрічі було обговорено питання пов’язані із захистом прав військовослужбовців та членів їх родин, прав осіб що постраждали внаслідок збройної агресії, зокрема громадян, які тимчасово переміщені з постраждалих громад та проживають в Білгороді-Дністровському та інші питання в контексті безпекової ситуації в умовах воєнного стану.

Як відзначив міський голова, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Марія Попова високо оцінила роботу Білгород-Дністровського районного відділу поліції, насамперед й співпрацю правоохоронного органу з міською комунальною установою «Муніципальна варта».

В ході робочого візиту до Білгорода-Дністровського, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області провела виїзний прийом громадян в приміщенні міської ради.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік