«Бути грамотним – це круто!» - закликають у бібліотеках Білгорода-Дністровського


08.09.2023 10:15 215

Міжнародний день грамотності – одне зі свят, що відзначається в системі Організації Об’єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня. Втілюючи в життя гасло «Освіта упродовж всього життя», в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» активно і систематично проводяться різноманітні заходи для дитячої, юнацької та дорослої аудиторій. Під час циклу заходів «Бути грамотним – це круто!» з 1 по 8 вересня бібліотеки міста перетворилися на освітні майданчики, на яких проходили цікаві зустрічі, майстер-класи, презентації та огляди літератури.

Грамотність починається з уміння читати й писати. Коли ми багато читаємо, нам легко писати без помилок та висловлювати свої думки. Наразі в бібліотеках експонується цикл книжкових виставок «Від книги до світла, до знань, до життя!», на яких представлена мовознавча і довідкова література, а саме: у бібліотеці по вулиці Перемоги - «Кличе вересень до знань»; в бібліотеці-філії ім. Лесі Українки – «Знання людині, що крила пташині»; в бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького – «Кличе вересень до знань».

У відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки для дітлахів пройшов майстер-клас «Осінній дзвіночок». Також в бібліотеці-філії ім. Лесі Українки продовжує дію інформаційний проєкт «Цікава книга в бібліотеці» спільно з медіа-компанією «Наше місто. Білгород-Дністровський», в прямому ефірі відбулася низка книжкових оглядів.

Грамотність - це важливий критерій освіченості і культури сучасних українців. Бібліотеки міста Білгорода-Дністровського залишаються територією цікавих зустрічей, де зберігається безліч знань.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік