Чемпіонат міста Білгорода-Дністровського з швидких шашок


13.06.2022 13:58 195

12 червня в шахово-шашковому клубі пройшов щорічний традиційний чемпіонат міста з швидких шашок.

КУ БД ЦФЗН «Спорт для всіх» на чолі з директором Олексієм Сирбулом, незважаючи на всі труднощі військового часу, продовжує розвивати спорт у нашому місті та проводити змагання згідно Календарного плану на 2022 рік.

В чемпіонаті взяли участь практично усі найсильніші шашисти міста. Серед них 5 кандидатів у майстри спорту. Турнір проходив в два кола з жеребкуванням початкових позицій, з контролем часу 10+2. На турнірі була присутня начальник відділу позашкільної освіти, фізичної культури та спорту Людмила Лаврова, яка свого часу також займалася шашками в нашому клубі.

З перших турів лідерство захопили Олексій Марченко та Віталій Чернецький, які не програли в 5 турах нікому зі своїх суперників та зустрілися між собою в останньому турі, маючи в активі по 17 очок кожний. Для того, щоб відстояти своє звання – чемпіона міста з швидких шашок, Олексію Марченко треба було тільки перемагати, тому що при нічийному рахунку він мав поганий коефіцієнт (нічия з Юрієм Криворотом, який йшов на третьому місці. В свою чергу, Віталій Чернецький його переміг). Перша партія завершилась дуже стабільною позиційною перемогою діючого чемпіона міста. В другій партії боротьби не вийшло, вона завершилась нічиєю. Таким чином, з рахунком 3-1 переміг Олексій Марченко та другий рік поспіль став чемпіоном міста з швидких шашок.

Трете почесне місце посів кандидат у майстри спорту, багаторазовий чемпіон міста Юрій Криворот.

За підсумками змагання місця розподілилися:

1 місце – Олексій Марченко, 20 очок (з 24 можливих),

2 місце – Віталій Чернецький,18 очок,

3 місце – Юрій Криворот, 17 очок,

4 місце – Ольга Смоліна, 14 очок,

5 місце – Радіон Влаєв, 7 очок,

6 місце – Борис Палій, 5 очок,

7 місце – Давид Антонов, 3 очка.

Усі переможці та призери нагороджені медалями від КУ БД ЦФЗН «Спорт для всіх» та цінними подарунками від тренера з шашок.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік