Спартакіада міста з шашок серед закладів загальної середньої освіти Білгорода-Дністровського


25.01.2022 09:04 342

24 січня у шахово-шашковому клубі пройшла Спартакіада Білгорода-Дністровського з шашок серед закладів загальної середньої освіти. Організатор - управління освіти. Кожна команда мала склад «2 юнаки + 1 дівчина». Як і минулого року, з перших турів лідерство захопила команда школи №4, в складі якої грали: 1 дошка – Кочман Антон, 2 дошка – Капланський Віталій, 3 дошка – Капланська Марина. Вони до останнього туру нікому з команд не програли, виграючи у всіх з рахунком 4-2.

Запекла боротьба розгорілася за друге призове місце, де боротьбу вели школа №2 та академічний ліцей. Ліцей очолював, як завжди, Коба Владислав, який і витягну команду ліцею на друге місце, вигравши усі свої партії на першій дошці. Вразила своєю грою команда школи №2, в складі якої грали Журбенко Єгор та Лупаленко Олег – вихованці ДША «Умная пешка» (тренер Панфілов Олексі). Хлопці не тільки мають спортивні розряди з шахів, але й дуже добре грали в шашки, посівши третє призове місце.

Чинила опір усім своїм більше дорослим суперницям серед дівчат Катерина Попова (тренер Олексій Марченко), учениця 6-Б класу школи №2. Вона не програла жодної партії та посіла друге місце серед дівчат.

За підсумками змагання призові місця серед команд розподілилися:

1 місце – школа №4,

2 місце – ліцей,

3 місце – школа №2.

Особистий залік по дошках наступний:

1 дошка – Коба Владислав (ліцей) – 100% результат, 6 очок з 6 можливих.

2 дошка – Паук Ілля (ліцей) – 4 очка з 6,

3 дошка – Капланська Марина (школа №4) – 5 очок з 6.

Головний суддя змагань Марченко Олексій привітав всіх переможців та призерів. Всі нагороджені грамотами.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік