Чемпіонат з блискавичної гри міста Білгорода-Дністровського з шашок-64


13.11.2023 09:40 24

Згідно плану заходів КУ БД ЦФЗН «Спорт для всіх» на 2023 рік 12 листопада був проведений чемпіонат з блискавичної гри Білгорода-Дністровського з шашок-64. Турнір проходив за коловою системою по дві партії з кожним суперником, з контролем часу 5+2 згідно затвердженого регламенту.

В турнірі взяли участь 9 спортсменів, серед них: кмс Олексій Марченко, кмс Юрій Криворот, кмс Борис Палій, кмс Віталій Чернецький, кмс Ольга Смоліна – 6-ти разова чемпіонка Одеської області, та постійні члени клуба Олександр Леусенко та Родіон Влаєв. А також найбільш талановита молодь: Катерина Попова та Ксенія Малоіван.

З перших турів лідерство захопили багаторазова чемпіонка області з шашок серед жінок Ольга Смоліна, діючий чемпіон міста з блискавичної гри Олексій Марченко та володар кубку міста з блискавичної гри Юрій Криворот. Віталій Чернецький намагався вести боротьбу за 3 місце.

До останнього туру не відомо було, хто займе призові місця. Доля першого місця вирішилась в останньому турі між лідерами турніру, де Ольга Смоліна сенсаційно програла Юрію Кривороту 0-4, а Олексій Марченко не зміг переграти Віталія Чернецького, та зустріч завершилась внічию 2-2. Таким чином, призові місця серед дорослих розподілились:

1 місце – Юрій Криворот, 26 очок,

2 місце – Ольга Смоліна, 25 очок,

3 місце – Віталій Чернецький, 22 очка.

Доля першого міста серед школярів також вирішилась в останньому турі, де Ксенія Малоіван змогла в одній з партій зіграти внічию з Олександром Леусенко, та це очко принесло їй перше місце серед школярів.

1 місце – Ксенія Малоіван, 6 очок,

2 місце – Катерина Попова, 5 очок.

Директор КУ БД ЦФЗН «Спорт для всіх» Олексій Сирбул нагородив переможців та призерів грамотами та медалями, а також шашковою літературою та грошовими призами від тренера КУ БД ЦФЗН «Спорт для всіх» Олексія Марченка.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік