Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини у Білгород-Дністровській міській раді


14.03.2023 15:20 8

Комісія з питань захисту прав дитини, дорадчий орган виконавчого комітету міської ради, як органу опіки та піклування, працює у звичному режимі.

Відбулося чергове засідання Комісії під головуванням Діни Базіленко, директорки Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради.

До порядку денного засідання Комісії було внесено 16 питань: позбавлення батьківських прав батьків по відношенню до дитини, як виключна міра, яка тягне за собою серйозні правові наслідки як для батька (матері), так і для дитини; надання згоди на проходження дитиною медичного обстеження; про вибуття дитини з сім'ї патронатного вихователя; призначення опіки над малолітньою дитиною; визначення місця проживання дитини з одним із батьків; визначення порядку спілкування з дитиною того з батьків, хто проживає окремо від дитини.

Інформували по кожному питанню спеціалісти служби у справах дітей.

Члени комісії (начальники відділів та структурних підрозділів міської ради) взяли активну участь у обговоренні кожного питання, мали змогу висловити власну думку та внести свої пропозиції при прийнятті відповідних рішень з дотриманням найкращих інтересів дітей, згідно чинного законодавства.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік