Черговий благодійний ярмарок провів Білгород-Дністровський Центр дитячої творчості


26.02.2024 13:34 175

25 лютого у Білгороді-Дністровському відбувся шостий благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, організований міським Центром дитячої творчості. Протягом двох років після повномасштабного вторгнення рф на територію України Центр дитячої творчості провів вже 5 благодійних ярмарків, на яких зібрано майже 80 тисяч гривень. На ці кошти було відправлено нашим захисникам більше 100 посилок із засобами гігієни, медикаментами, виготовленими власноруч вітамінними сумішами, смаколиками, обігрівачами та іншими необхідними речами. За 2 роки було придбано майже тисяча кілограмів парафіну, виготовлено понад 5 тисяч окопних свічок, майже 3 тисячі розпалювачів, 150 літрів селевого спиртового біопалива.

У неділю вже традиційно навколо кав'ярні «Формула кофе» відбувся черговий ярмарок, на якому були представленні на продаж роботи вихованців гуртків «Кольорова петелька», «Казкова скульптура», «Природа і малюнок», «Креативне рукоділля», «Природа та творчість», «Народні ремесла», «Дизайн одягу», «Джура», «Скаут», «Творче натхнення», зразкової студії ОТМ «Чарівна палітра». Родина Тихонових надала глиняний посуд та сувенірну продукцію. Також містяни та гості міста мали змогу придбати смаколики від вихованців Центру та їх батьків. До акції долучилися вчителі та учні Гімназії №2, їх батьки.

З відкритим серцем та вдячністю у душі концертну програму для відвідувачів ярмарку підготували художні колективи Центру: вокальний ансамбль «Оксамит», Зразковий театр танцю «Днєстр», вокальний гурток «Звуки миру», Зразковий хореографічний колектив «Пірует», вокальний ансамбль «Черемшина», студія сучасної пісні «Час мріяти», а також запрошені гості заходу – музичний колектив Валерія Цуркана.

Ярмарок пройшов весело, гучно та з користю. Було зібрано 30628 грн., які в подальшому будуть витрачені на парафін для окопних свічок, розпалювачей, гелеве біопаливо та інші речі для захисників, які боронять нас і нашу Батьківщину.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік