Черговий генератор автономного енергоживлення прибув до Білгорода-Дністровського


16.09.2022 11:39 219

16 вересня заступник міського голови Андрій Криштопов, в рамках підготовки міста до осінньо-зимового періоду, відвідав один з об’єктів житлово-комунального господарства, на який доставлений новий генератор автономного енергоживлення.

«…Як вже було неодноразово заявлено міським головою Віталієм Гражданом, наше місто активно готує всі об’єкти житлово-комунальної сфери та соціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

Одним з пріоритетів цієї роботи є придбання та монтаж електрогенераторів для забезпечення автономного енергоживлення та безперебійної роботи зазначених об’єктів в критичних і стресових ситуаціях.

Сьогодні ми отримали ще один новий потужний генератор, і вже наступного тижня тут почнуться пусконалагоджувальні роботи. Даний процес буде тривати і в подальшому…», - повідомив А. Криштопов.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік