«День бюджету громади» пройшов у Білгороді-Дністровському


28.06.2024 16:54 176

28 червня, в рамках проєкту «Бюджет для громадян», Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста і фінансовим управлінням Білгород-Дністровської міської ради проведений пізнавальний захід «День бюджету громади», головна мета якого - інформування містян щодо порядку формування бюджету, його доходної частини, визначення пріоритетних та першочергових напрямків фінансової політики задля подальшого всебічного розвитку громади.

В ході заходу на території Михайлівського скверу був організований збір пропозицій до бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2025 рік, розповсюдження буклету «Бюджет для громадян» з візуалізованими даними про бюджетний процес та безпосередню участь у ньому громадян.

Також пройшла презентація проєкту «Бюджет для громадян» учасникам Молодіжної ради, яка з квітня 2024 року діє як консультативно-дорадчий орган при Білгород-Дністровській міській раді.

Ознайомитись зі змістом буклету можна за посиланням: https://bilgorod-d.gov.ua/page/byudget_dlya_gromadyan_blgoroddnstrovsko_msko_teritoralno_gromadi__2024

Директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольга Ціпуленко зазначила, що в грудні 2023 року Білгород-Дністровська міська рада стала учасницею проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який впроваджується Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети» в рамках HOVERLA / проєкт USAID в Україні та подякувала за допомогу і активну участь в організації заходу експертку проєкту Альону Єгорову. Зазначила, що метою «Бюджетної партисипації від А до Я» є формування інфраструктури для впровадження комплексної та інклюзивної системи партисипативного бюджетування, збільшення залучення громадян до бюджетного процесу та передача успішного досвіду іншим громадам України.

Подати пропозицію до бюджету можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEncR5LtHTNZs2YC_PMijJdLYcR-0rviI-cDUZU5JrjPATGA/viewform?usp=sf_link


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік