День підприємця-2023


01.09.2023 12:53 165

У першу неділю осені своє професійне свято відзначають ініціативні, креативні, наполегливі у досягненні поставленої мети люди, які змогли налагодити та розвивати власну справу - підприємці.

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги.

День підприємця – це свято енергійних, сміливих, наполегливих людей, які не побоялися розпочати свою справу.

З початком війни значна частина фізичних осіб підприємців долучились до потужної волонтерської родини та забезпечують всім необхідним військових ЗСУ, надають допомогу постраждалим від війни громадянам та всім, кому необхідна допомога.

У цей день ми віддаємо належне праці людей, які з великим завзяттям і наполегливістю, з власної ініціативи і з справжнім ентузіазмом створюють економічний простір, проявляють себе в різних сферах нашого життя.

Майбутнє нашого міста нерозривно пов’язано з вашою роботою. Ви вносите значну долю у поповнення бюджету, створюєте робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

Шановні підприємці Білгород-Дністровської міської територіальної громади! Прийміть найщиріші, теплі та сердечні привітання з Вашим професійним святом! Щиро бажаємо вам впевненості в собі, вдалих угод, надійних партнерів, невичерпної наснаги у праці, а також подальших успіхів у підприємницькій діяльності на благо і добробут нашої громади і незалежної України.

Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною, бізнес стабільним і процвітаючим, а партнери ніколи не підводять!

Миру, щастя, добра та достатку вам, вашим родинам та всій Україні!

Департамент економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік