День Української Державності відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського


28.07.2023 12:27 125

В 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця пам’ятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

Також в цей день українські християнські церкви вшановують пам’ять Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Руси-України. До Публічної бібліотека на історичний екскурс «Державність вимріяна поколіннями» завітали підоблікові Білгород-Дністровського районного відділу філії «Центр пробації» в Одеській області. Бібліотекарі розповідали про тисячолітню історію та етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава.

У відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління відбувся майстер-клас «Хай в серці живе Україна» з виготовлення жовто-блакитних сердець. Юні користувачі з задоволенням зробили патріотичний сувенір, який можна використати як подарунок, прикрасу або брелок. Кожен учасник майстер-класу на своєму виробі написав побажання нашій країні: «Перемоги!», «Миру!», «Добра», «Процвітання!», «Щастя!».

А в культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки-філії по вулиці Перемоги на черговому майстер-класі читачі виготовляли браслет з атласних стрічок в національних кольорах України. Зроблений власноруч браслет несе у собі тепло щирих дитячих сердець.

Традиційно в бібліотеці-філії ім. Лесі Українки в рамках інформаційного проєкту «Цікава книга в бібліотеці» спільно з медіа-компанією «НАШЕ МІСТО. Білгород-Дністровський» відбувся прямий ефір «Наближаємо перемогу разом!».

В кожній бібліотеці міста експонуються книжкові виставки: «Великий дар хрещення», «Хрещення Київської Русі - України: погляд через віки», «В нас єдина мета – Україна свята», «Держава твориться перемогами», «Шляхами Української Державності», «Духовні цінності українського народу». Запрошуємо усіх бажаючих до бібліотек!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік