Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради забезпечує соціальні виплати


20.09.2022 15:12 10

З метою дотримання законодавства України в сфері соціального забезпечення, Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

На виконання міської цільової Програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки на рахунок Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради надійшло фінансування з місцевого бюджету на здійснення інших заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення в сумі 141 156,00 грн.

19 вересня 2022 року з рахунків Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради на рахунки отримувачів, які відкриті в уповноважених банках, та на поштові відділення перераховані кошти в сумі 141 156,00 грн.

Адресною матеріальною допомогою особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та на післяопераційну реабілітацію охоплено 23 особи. Одноразовою допомогою на поховання померлих близьких родичів охоплено 3 особи. Щомісячною матеріальною допомогою стомованим хворим – особам з інвалідністю на придбання калоприймачів охоплено 22 особи. Одноразовою адресною допомогою громадянам похилого віку, яким виповнюється 90 та більше років від дня народження у серпні 2022 року, охоплено 14 осіб. Виплатами охоплено 100 % осіб від загальної кількості одержувачів допомоги.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік