До уваги мікро, малих та середніх підприємств аграрного сектору міста!


15.04.2021 15:50 117

Шукаєте можливості для підвищення обсягів продажів? Не знаєте, з чого розпочати використання одного з найефективніших маркетингових інструментів - участь у виставках? Виставки дають контакти, але продажі так і не збільшилися?

Пропонуємо отримати практичний набір методик та інструментів для результативної участі в онлайн та офлайн виставках під час участі у навчальній програмі Expo Profi:Agrifood.

Expo Profi: Agrifood - це комплексна інтерактивна програма з лекціями, практичними семінарами, завданнями, індивідуальними консультаціями та зворотнім зв'язком від менторів. Окрім того, учасників курсу чекатиме повноцінне занурення у процес через виставкові симуляції.

У результаті проходження цієї програми Ви дізнаєтесь:

- Як готуватися до міжнародних виставок, щоб інвестиції не були збитковими

- Як отримати максимальний результат за оптимальну вартість

- Як презентувати свою компанію, щоб Ваш продукт згадали і після виставки

- Як знаходити нових клієнтів закордоном та оцінювати їх надійність

- Як перетворювати контакти у реальні контракти

- Як самостійно аналізувати ринки збуту.

Усі активності відбуватимуться в онлайн-форматі. Кожен зареєстрований учасник отримає доступ до матеріалів курсу та іменний сертифікат про вдале проходження програми.

Важливо! Випускники програми, які пройдуть відбір, матимуть змогу отримати фінансування на індивідуальну участь у майбутніх виставкових заходах за кордоном або в Україні.

Проект реалізується в межах

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Детальніше про програму: https://www.export.kyiv.ua/expoprofi-agrifood Подати заявку можна вже зараз: https://forms.gle/sV4sgHkbHg9afheNA

Старт набору розпочато. Долучайтеся!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік