Другий Всеукраїнський вiдбiр амбасадорських вин вiд нацiональних виробникiв


11.08.2023 16:23 150

15-16 серпня 2023 року у Києвi вiдбудеться другий Всеукраїнський вiдбiр амбасадорських вин вiд нацiональних виробникiв у межах iнновацiйного проекту «Українське вино - частина свiтової культурної спадщини вина La Cité du Vin».

Найкращi зразки, якi стануть «посольськими» винами, представлятимуть Україну в унiкальному культурному центрi вина La Cité du Vin у французькому мiстi Бордо.

Минулорiчнi вина-«амбасадори», якi отримали мiжнародне визнання, були представленi пiд егiдою президента Францil Еммануеля Макрона пiд час щорiчних виставок Wine Paris i Vinexpo Paris. Це визнання вже призвело до контрактiв на поставку з декiлькома європейськими країнами. Вкотре беручи участь у вiдборi для La Cité du Vin, українськi винороби ще бiльше можуть змiцнити свої позицiї на світовому ринку та адаптуватися до міжнародних стандартів, демонструючи світові свою автентичність, традиційність та унікальність.

Постiйна присутнiсть українських вин в La Cité du Vin забезпечуе представлення України як виноробної держави з багатою скарбницею нацiонального виноробства перед усією світовою спільнотою.

Майбутнi вина «амбасадори» будуть представленi в Парижi спiльно з Посольством України у Франції та Асоцiацiєю iноземних журналiстiв, яка налiчує понад 120 представникiв ЗМI з ycix континентiв.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік