Фінансування заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення


27.09.2022 16:07 27

З метою дотримання законодавства України в сфері соціального забезпечення, Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

На виконання міської цільової Програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки на рахунок Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради надійшло фінансування з місцевого бюджету на здійснення інших заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення в сумі 75 071,24 грн.

24 вересня 2022 року з рахунків Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради перераховані кошти на рахунки отримувачів, які відкриті в уповноважених банках та на поштові відділення, в сумі 36 500,00 грн. та на надання пільг на житлово-комунальні послуги учасникам АТО/ООС, вдові працівника МВ УМВС України в Одеській області, загиблого при виконанні службових обов’язків, вдовам загиблих воїнів-афганців під час виконання службового обов’язку, особам з інвалідністю з ураженням органів зору 1 та 2 груп, вдовам прикордонників загиблих при виконанні службових обов’язків в зоні проведення АТО в сумі 38 571,24 грн.

Адресною матеріальною допомогою особам, які опинилися в складних життєвих обставинах та на післяопераційну реабілітацію охоплено 6 осіб. Одноразовою допомогою на поховання померлих близьких родичів охоплено 2 особи. Одноразовою адресною допомогою громадянам похилого віку, яким виповнюється 90 та більше років від дня народження у вересні 2022 року охоплено 12 осіб. Виплатами охоплено 100% осіб від загальної кількості одержувачів допомоги.

Водночас, 26 вересня 2022 року Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород - Дністровської міської ради перераховані кошти на здійснення інших заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, а саме:

• надання пільг окремим категоріям громадян міста Білгород-Дністровський з оплати послуг зв’язку за серпень 2022 року на загальну суму 6 471,73 грн.;

• надання компенсації на поховання 4 учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни на загальну суму 27 261,00 грн.;

• пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 28 031,23 грн.;

• санаторно-курортне оздоровлення 1 особи з інвалідністю на загальну суму 8 838 грн.;

• забезпечення санаторно-курортним лікуванням 1 особи з числа громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 8 774 грн.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік