Година позитивних емоцій у бібліотеці Білгорода-Дністровського


11.07.2023 14:35 201

Літні канікули у самому розпалі, але у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки канікул немає, бібліотекарі створюють усі умови для цікавого та змістовного дозвілля для маленьких мешканців міста.

11 липня всі ласуни святкують смачне свято – Всесвітній день шоколаду. Бібліотекарі в цей день організували та провели пізнавальний, цікавий та розвивальний захід «Цікава книжка й шоколад – це енергії заряд». Учасники дізналися багато нового і цікавого про історію виникнення шоколаду, його чудодійні властивості, цікаві факти, пов’язані з цими солодощами. Віртуально потрапили до одеського музею шоколаду, заспівали разом веселу дитячу пісеньку «Шоколадка» групи «Мальдіви», станцювали веселу руханку «Цукерочка».

Діти смакували шоколад із задоволенням, переглядали цікаві книги та відеоролики. Також не обійшлося і без фантазування та креативності думок.

Тож, ласуйте шоколадом будь-де й будь-коли, самі і з друзями, і він додасть вам життєвих сил, бадьорості та просто гарного настрою!
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік