Голосування в номінації “Вихователь року” премії “Учитель та Вихователь року” в Білгороді-Дністровському на платформі ”E-DEM”


04.06.2024 14:54 47

В Білгород-Дністровській громаді вперше проходить незалежне народне голосування в номінації «Вихователь року» премії «Учитель та Вихователь року».

Голосування вже розміщено на платформі «E-DEM» за посиланням: https://budget.e-dem.ua/5110300000/projects і триватиме до 6 червня (включно).

Для того, щоб підтримати вихователя та проголосувати, необхідно перейти з комп'ютера або смартфону за посиланням, обрати вихователя, за якого Ви плануєте віддати свій голос та в профілі натиснути «Підтримати».

Верифікація голосування відбувається через BankID («Приватбанк», «Mono» та ін.), через термінал «Приватбанку» або через застосунок «Дія». Тобто, для голосування необхідно обрати із запропонованих зручний для Вас ідентифікатор та використати свій голос.

Проголосувати за одного з вихователів можуть лише один раз мешканці нашої громади.

Долучайтесь – приймайте участь у народному голосуванні «Учитель та Вихователь року»!


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік