Головна книга року «Новий захід. Українська мрія» вже у бібліотеці міста Білгорода-Дністровського


21.08.2023 15:58 133

Від Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.М. Грушевського для користувачів КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» надійшов цінний подарунок – книга Ярослава Романчука «Новий Захід. Українська мрія».

Романчук Ярослав Чеславович - відомий економіст, керівник економічних реформ Офісу простих рішень і результатів, президент Науково-дослідницького центру Мізеса. Консультант з економіки бізнесу, влади та НДО в Україні. Спеціалізується на реформах економіки на постсоціалістичному просторі. Лауреат премій Atlas Economic Research Foundation: Sir Anthony Fisher Award 2006, 2009 р.р. Лауреат нагороди «Найкращий адвокат свободи в Україні в 2021 році» від Ayn Rand Center in Ukraine. Автор 12 книг з економіки.

Книга містить докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими. Системні пропозиції щодо трансформації економіки України базуються на аналізі основних моделей економічного зростання та практиках реалізації реформ у країнах, що розвиваються. Продемонстровано результати таких реформ, успіхи та невдачі. Ярослав Романчук пропонує створити «Новий Захід» в Україні за допомогою інноваційної моделі економічного розвитку, що ґрунтується на теорії підприємницького зростання Австрійської економічної школи (АЕШ) та ідеях свободи. Його висновки ґрунтуються на численних наукових дослідженнях. Практична реалізація запропонованої стратегії дозволить провести економічні реформи в Україні, зробивши її привабливою країною для життя та інвестування. Це забезпечить Україні входження до престижного клубу країн з ВВП понад трильйон доларів та перетворить її на потужний локомотив розвитку та зростання Європи.

Книга поповнила фонд Публічної бібліотеки в єдиному примірнику.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік