Громадська організація «Ветеранс ХАБ Одеса» відвідала Білгород-Дністровську територіальну громаду


18.06.2024 16:30 45

18 червня представники ГО «Ветеранс ХАБ ОДЕСА» провели ряд заходів в Білгород-Дністровській громаді, а саме зустрічі із працівниками соціального спрямування міської ради та районної державної адміністрації, а також із родинами військовослужбовців, які зникли безвісти.

Громадська організація «Ветеранс ХАБ ОДЕСА» заснована у серпні 2019 року ветеранами Одещини за сприяння і підтримки Міністерства у справах ветеранів України. Організація надає соціальні послуги, психологічну та юридичну допомогу, а також є платформою для навчання, самореалізації та творчості ветеранів, учасників АТО/ООС та їхніх сімей, є співзасновником та активним учасником Коаліції ветеранських просторів, куди входять 24 організації з усієї України.

На зустрічі представники «Ветеранс ХАБ ОДЕСА» інформували присутніх про напрямки своєї діяльності, окремо зосередивши увагу на роботі з членами сімей загиблих, військовополонених та зниклих безвісти.

Докладно про ГО «Ветеранс ХАБ Одеса» можна дізнатися на сайті https://www.veterans.od.ua/


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік