Громадській Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з благодійним фондом HEKS EPER Ukraine провів захід у Білгороді-Дністровському


18.06.2024 15:14 44

18 червня мобільна бригада на чолі з Дар’єю Коваль - координаторкою проєкту «Багатоцільова допомога жінкам, постраждалих від воєнного конфлікту» Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» (спільно з благодійним фондом HEKS EPER Ukraine) відвідала Білгород-Дністровському територіальну громаду. Даний проєкт спрямований на виявлення, інформування та надання першої допомоги жінкам, які постраждали від домашнього чи гендерного насильства, інформування та підтримку жінок під час війни.

На зустрічі були присутні внутрішньо переміщені особи, жінки та діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних родин, а також представники міського Центру соціальних служб; Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я міської ради, відділу поліції.

Волонтери ГР «Віра, Надія, Любов» провели інформаційну сесію про всі види насильства, і про те, як поводитися у разі його виявлення; групову та індивідуальну психологічну терапію; консультацію медпрацівника та юриста, арт-терапію для дітей тощо. Наприкінці зустрічі її учасники отримали гуманітарну допомогу.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік