Кожен має право знати свої права


28.04.2023 16:02 72

В умовах бурхливого розвитку суспільства людині доводиться весь час змінюватися, адаптуватися до нових умов праці. І такі навички, як «Soft skills» цікавлять майбутніх роботодавців на рівні професійних компетенцій потенційного працівника. Саме тому так важливо постійно розвиватись та вдосконалювати себе і свої навички.

27 квітня 2023 року в Білгород-Дністровський філії Одеського обласного центру зайнятості пройшов тренінг з розвитку навичок "Soft skills". Під час тренінгу оговорили важливість таких навичок при працевлаштуванні.

«Гнучкі», або «м’які» навички не зв’язані з конкретною професією, але допомагають добре виконувати свою роботу і є важливими для розвитку кар’єри. Отже кожен професіонал має володіти комунікативними, креативними навичками, навичками самоорганізації, умінням працювати з інформацією, навичками роботи в колективі та ін.

З метою набуття знань стосовно трудового законодавства в заході брала участь фахівець Центру безоплатної правової допомоги Єлизавета Чумаченко. Вона ознайомила присутніх із системою безоплатної правової допомоги в Україні.

Шукачам роботи роз’яснили їх конституційні права та обов’язки, право на отримання безоплатної правової допомоги та послуги адвоката за рахунок держави. Також громадянам розповіли про діяльність, мету, графік роботи Білгород-Дністровського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. Населення було проінформовано щодо питань, з якими можна звертатися до Центру або відповідного бюро.

Під час тренінгу безробітні мали змогу отримати вичерпні відповіді на питання та за допомогою різних вправ розвити та вдосконалити свої «Soft skills».
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік