Комунальний заклад «Міський Центр дитячої творчості»


Комунальний заклад

«Міський Центр дитячої творчості»

Адреса: вул. Миколаївська70, м.Білгород-Дністровський, Одеська область,67701

Код ЄДРПОУ38222919

Директор : Трєгубова Алевтина Ізидорсівна

Телефон:(04849) 27303

Електронна адреса:sentr_bd70@ukr.net

Сторінка у соціальній мережі : https://www.facebook.com/groups/1115069128534962

Інформаційна картка

Кількість вихованців – 1506

Кількість гуртків 53

Кількість груп- 98

Мова навчання – українська

До закладу зараховуються вихованці, учні і слухачі віком від 5 до 18 років.

Методична проблема, над якою працює заклад : «Забезпечення освітнього процесу шляхом безбар’єрного вільного доступу до здобуття якісної позашкільної освіти»

Основні напрями роботи закладу:

- науково – технічний;

- еколого – натуралістичний;

- туристсько – краєзнавчий;

- фізкультурно – спортивний;

- художньо – естетичний;

- дослідницько – експериментальний.

Художньо-естетичний відділ

Завідуюча відділом – Кожухаренко Інна Олександрівна

Місце розташування: вул. Миколаївська 70

Контактний телефон:(04849) 27303

1) Зразковий ансамбль народноготанцю«Барвінок» - МікулінаТетянаАнатоліївна

2) Зразковийхореографічнийколектив «Пірует» - Недялкова Алла Олегівна, Воронова Ганна Костянтинівна

3) Зразковамузично-драматична студія «Теремок» - Поцелуєва Валентина Григорівна, Акопян Артем Артурович

4) Зразковастудіяобразотворчогомистецтва «Чарівнапалітра» - Туменко Галина Олександівна

5) Студіяестрадно – спортивного танцю «Айя» - ВололовцеваСвітланаІванівна

6) Студіясучасноїпісні «Час мріяти» - Купченко ВолодимирАнатолійович

7) Вокальний ансамбль «Соколи» - Мельник АурікаКостянтинівна

8) Вокальний ансамбль«Черемшина» - Шевченко Володимир Петрович

9) Гурток «Сувенірчик» - Бурдух Наталя Геогріївна

10) Гурток «Юний художник» - Протуренко Неля Афанасіївна

11) Міська Рада лідерів учнівського самовлядування «Тірас» - ЦвіковаНаталія

Олександрівна

12) Театральна студія «Фенікс» - Федосова Євгенія Сергіївна

13) Гурток «Кольорова петелька» - Похилюк Ірина Павлівна

Відділ науково-технічної творчості

Завідуюча відділом – Малиновська Руслана Аркадіївна

Місце розташування: вул. Єврейська, 2/б

Контактний телефон: (04849) 28932

Гуртки:

1) Судномодельний- МакаренкоВікторПилипович

2) «Компютер+газета» - Малиновська Руслана Аркадіївна

3) «Авіамодельний» - СотніковІгорВікторович

4) «Стендове моделювання» - Павленко Віталій Михайлович

5) «Дизайнодягу» - Панфьорова Лариса Миколаївна

6) «Глинянаіграшка» - Чернявська Наталя Анатоліївна

7) «Початковетехнічнемоделювання» - Кучеренко Сергій Петрович

8) «Основикомп’ютернихтехнологій» - СадловськаТетянаЛеонтіївна

9) «Цифрове фото» - ЦвіковаНаталія Олександрівна

10) «Паперова пластика» - Коцофан Тетяна Валеріївна

- Відеостудія «Кадр» - ПоцелуєвПавлоОлександрович

Секції Малої академії наук:

Секція математики - Саєнко Марина Миколаївна

Секціяфізики - МакеєваТетянаМикитівна

Секціяекономіки- ГайнуллінаОленаМиколаївна

Секціяінформатики- Вихристюк Оксана Яківна

Відділеколого – натуралістичноговиховання

Завідуюча відділом – Яковенко Ольга Іванівна

Місцерозташування: пров. Ломоносова, 5/а

Контактний телефон: (04849) 28974

Гуртки:

1) «Спортивний туризм» - ЛєханСергій Антонович

2) «Скаут» - Лєхан Людмила Іванівна

3) «Природа та творчість» - ЕксаревськаНінаВікторівна

4) «Природа та малюнок» - ПанайотоваНадіяВалеріївна

5) «Юні друзі природи» - Присяжна Любов Олександрівна

6) «В світіфантазії» - СтолітняСвітланаОлексіївна

7) «Творченатхнення» - Філіппова ЛюдмилаВікторівна

8) «Природа рідного краю» - Шевченко Лариса Іванівна, Присяжна Любов

Олександрівна

9) «Екопарламент» - Бухтіярова Марина Олегівна

10) «Особливамайстерня» - Малиновська Руслана Аркадіївна

11) «Народна творчість» - ПашутаТетяна Володимирівна

12) «Юні туристи-краєзнавці» - Тарасенко Наталія Василівна

Секції Малої академії наук:

Секція «Екологія» – Романенко Оксана Анатоліївна

Секціяіноземноїмови- КрасножанОленаОлександрівна

Секція історії - Воронова Олена Миколаївна

Секція української філології - Муржа – Ромащук Людмила Іванівна

Секція геології - Дімова Марія Афанасіївна




Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік