Консультації про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану працівникам та роботодавцям Білгорода-Дністровського


31.05.2022 10:47 21

З початку війни в окремих регіонах України Держпрацею та її територіальними органами було організовано проведення та надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання, у тому числі суб’єктам господарювання які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях внаслідок ведення бойових дій, переїхавши до більш безпечних місць.

Всім роботодавцям, що мають потребу і виявили бажання, фахівцями Головного управління Держпраці в Одеській області в межах компетенції надається необхідна фахова консультаційна допомога з широкого спектру питань, зокрема, трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг тощо.

Так, головним державним інспектором Головного управління Держпраці в Одеській області Павлом Голінським були проведені зустрічі-семінари з працівниками комунальних підприємств, роботодавців що організують харчування, тимчасового проживання, торгівлі, тощо на території Білгорода-Дністровського.

Під час особистої зустрічі фахівець Головного управління роз’яснив працівниками підприємств про особливості Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Впродовж заходів було наголошено про переваги офіційного працевлаштування, на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та вкотре було нагадано, що працювати за трудовим договором – вигідно! Адже трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні, тощо.

Представник Головного управління повідомив адміністрації підприємств (у тому числі через ЗМІ газета «Торнадо», сайт міської ради «Аккерман Офіційний», на Facebook), що у разі потреби та бажання одержати допомогу щодо консультаційної підтримки вони можуть звернутися у зручний спосіб до Головного управління Держпраці в Одеській області. Це може бути особисте звернення, в тому числі, телефоном, електронне звернення або заявка, залишена у спеціальній формі на інформаційному порталі pratsia.in.ua.

Консультаційна допомога надається всім роботодавцям, які її потребують, з питань, що належать до компетенції Держпраці, зокрема з питань організації трудових відносин.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік