КП «Білгород-Дністровськводоканал» встановив нове насосне обладнання на артезіанській свердловині в мікрорайоні «Вершина»


23.06.2022 12:39 51

Спеціалістами КП «Білгород-Дністровськводоканал» під керівництвом заступника директора підприємства, депутата міської ради Максима Мазуренка 23 червня проводились роботи щодо встановлення нового насосного обладнання на одній з артезіанських свердловин на території мікрорайону «Вершина».

Хід робіт проконтролював секретар міської ради Олександр Скалозуб, за ініціативи якого у 2018 році з метою більш ефективного забезпечення водою мешканців даної частини Білгорода-Дністровського була збудована ця артезіанська свердловина.

«Тривалий час мешканці «Вершини» відчували суттєві проблеми з водопостачанням, особливо в літній період. З метою вирішення даної проблеми у 2018 році міською владою збудована та введена в експлуатацію артезіанська свердловина, глибина якої сягає 130 метрів, а дебіт до 3 кубометрів на годину. Завдячуючи її роботі, покращено забезпечення водою домоволодінь по вулицях Чехова, Толстого, Паустовського, Єльцова, Тираспольської, провулків Польовий та Ізмаїльський», - зазначив Олександр Скалозуб.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік