Майстер-клас «Родинне дерево» в бібліотеці Білгорода-Дністровського


10.07.2023 15:29 119

Українська родина завжди була і залишається осередком збереження духовної і культурної спадщини нації. Саме тут кожна людина черпає сили та натхнення. Справжня родина робить людину більш згуртованою, душевною та стійкою.

9 липня з нагоди Дня родини працівники відділу обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки провели справжнє сімейне свято з майстер-класом «Родинне дерево». Майстриня-волонтер Тамара Бутюгина розповіла дітям про «родинне дерево» та провела майстер-клас по виготовленню.

Діти з задоволенням зробили родинне дерево, на кожному листочку якого написали ім’я всіх членів сім’ї від прабабусь і прадідів до самих себе та своїх братиків та сестричок. Малюнки вийшли дужі гарні, та цікаво було почути від кожної дитини про їх рідних, про любов та повагу один до одного.

Бібліотекар Яна Гирбя зробила коротенький екскурс – познайомила присутніх з історією свята та розповіла про цікавинки літератури, які містяться у фондах бібліотеки на цю тему.

Родзинкою свята став неочікувано приємний візит військовослужбовця, одного з тих, для кого діти на попередньому занятті малювали побажання. Військовий подякував малечі від імені усіх свої побратимів за гарні малюнки та передав від захисників солодощі.

Зараз, під час війни, всі українці перетворилися на одну велику міцну та вільну родину. Ми – велика українська родина! Разом наближаємось до Перемоги!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік