Майстер-класи в бібліотеках Білгорода-Дністровського тривають


20.07.2023 14:15 147

Бібліотечні працівники міста протягом усього літнього сезону намагаються зберегти найкраще в серцях наших читачів-дітей і разом здолати темні часи, зафарбовуючи їх яскравими барвами посмішок незламності, впевненості та віри у краще!

В бібліотеках КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» бібліотечні майстер-класи з різноманітних технік рукоділля тривають. Кожна бібліотека пропонує своїм користувачам творчі заняття на будь-який смак.

Метелик - красиве, невагоме і навіть символічне створіння, тому в культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки-філії по вулиці Перемоги юні відвідувачі долучились до майстер-класу «Чарівні метелики» з відео-переглядом «Метелики - окраса нашого життя». Діти із задоволенням слухали інформацію про метеликів та з азартом вирізали крильця з різнокольорового паперу.

А у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки під час майстер-класу «Літні фантазії: веселі пташенята» з’явились чудові кумедні пташенята, вироблені аплікацією в техніці 3D. Зроблені власноруч аплікації спонукають читачів бібліотеки до креативу, адже кожна дитина робила пташку у свій колір щастя.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік