Між Білгородом-Дністровським, Молозькою, Сергіївською та Шабівською громадами підписано Меморандум про міжмуніципальне економічне співробітництво


02.07.2024 10:59 59

Завдяки підписаній 1 липня міжмуніципальній угоді про Економічне співробітництво, між Білгородом-Дністровським, Молозькою, Сергіївською та Шабівською громадами буде поглиблено співпрацю в сфері торгівлі, залученні інвестицій для створення нових робочих місць та більш ширших економічних можливостей.

Під час підписання Меморандуму про міжмуніципальне співробітництво та створення Економічного союзу для поглиблення співпраці, міський голова Віталій Граждан зазначив:

«Економічний союз є цінним інструментом для громад, що прагнуть покращити свої економічні перспективи. Об’єднання можливостей декількох громад можуть бути використані для збільшення шансів залучення інвестиційних ресурсів, торгівлі, що в свою чергу стимулюватиме до створення нових робочих місць та сприяти економічному зростанню у кожній громаді. Опрацьовуємо питання залучення до міжмуніципального економічного співробітництва й інших активних громад району, які, незважаючи на зовнішні виклики сьогодення, мають амбіційні цілі з економічного зростання».

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан подякував партнерам проєкту: ГО «Клуб Мерів» Юлії Чуфістовій та міжнародному партнеру - компанії EoT Global Inc. Генрі Штеренбергу за підтримку та створення умов поглиблення співпраці з сусідніми громадами.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік