Міський голова Віталій Граждан оголосив переможця голосування та володаря Першої міської премії “Учитель року – 2024”


01.06.2024 12:24 48

За результатами чесного, незалежного демократичного голосування жителів Білгорода-Дністровського, це звання отримала Каріна Анатоліївна Чуйко – учитель початкових класів школи ім. С.О. Морозової.

Результатом активної педагогічної діяльності молодої та амбітної учительки є не тільки любов дітей, довіра батьків та повага колег, а й чималі педагогічні досягнення – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», лауреат Премії Одеської обласної ради талановитій молоді в номінації «За педагогічні досягнення».

До того ж Каріна Анатоліївна є співавтором 7 книжок про життя в межах проєкту «Я - автор корисної книги». Впевнено крокує вперед та у своїй педагогічній діяльності використовує інноваційні методи навчання.

Переможця голосування, Каріну Чуйко, підтримало майже 30% з тих, хто взяв участь у голосуванні. Голосування відбувалося через BankID або через застосунок «Дія», тобто максимально зручно і прозоро.

Вже зовсім скоро організаційний комітет премії оголосить голосування за переможця та володаря премії «Вихователь року – 2024».

Офіційна церемонія нагородження лауреатів та переможців загальноміської премії «Учитель та Вихователь року – 2024» відбудеться наприкінці червня.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік