Міський голова Віталій Граждан вручив нагороди переможцям загальноміської премії “Учитель та Вихователь року”


28.06.2024 16:20 49

27 червня в залі міського Центру культури та дозвілля відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів премії «Учитель та Вихователь року».

Завдяки незалежному народному голосуванню в загальноміській премії «Учитель та Вихователь року», саме мешканці Білгорода-Дністровського визначили переможців премії: Каріну Анатоліївну Чуйко – в номінації «Учитель року – 2024» та Діну Вікторівну Бунеско – в номінації «Вихователь року - 2024». Переможці премії окрім статуеток отримали цінні подарунки - сучасні ноутбуки, а всіх лауреатів премії нагороджено смартфонами.

Премію «Учитель та Вихователь року» започатковано завдяки ініціативі міського голови Віталія Граждана:

«Така премія і церемонія, що була організована на найвищому рівні, були започатковані і проведені нами вперше в історії нашого міста і хотілося, щоб це стало новою доброю традицією Білгорода-Дністровського на роки» - зазначив міський голова Віталій Граждан.

Спонсорами призового фонду, а також проведення урочистої церемонії стали партнери заходу - підприємці та приватні компанії Білгорода-Дністровського.

Міський голова Віталій Граждан висловив щиру вдячність учителям та вихователям Білгорода-Дністровського за турботу, виховання та навчання нових поколінь Білгорода-Дністровського.

«Дякую вам, дорогі наші учителя та вихователі, за працю, тепло, знання та доброту, які ви даруєте кожній дитині, кожному маленькому мешканцю Білгорода-Дністровського. Впевнений, що важкі часи випробувань минуть і навчальний процес повернеться у своє звичне русло, освітяни громади матимуть змогу спокійно працювати, а діти - навчатися у традиційних умовах, у мирі та безпеці!» - підкреслив у вітальному слові міський голова.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік