На порозі професійного вибору


18.10.2021 09:30 70

Як добре, коли у людини є можливість вибрати собі професію

не з потреби, а погодившись з душевними схильностями

А. Апшероні

Як відомо, успішний вибір професії, в значній мірі, визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а Держава отримує максимальну віддачу у вигляді кваліфікованих спеціалістів різних галузей.

З 11 по 13 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі провела профорієнтаційні заходи в Білгород-Дністровському ліцеї «ПРІОРИТЕТ», Випаснянському ЗЗСО №2 Мологівської ОТГ та в Широківському ЗЗСО Маразліївської ОТГ, відповідно.

Обговорювали принципи вибору майбутньої професії, актуальні вакансії на регіональному ринку праці; спеціаліст ЦЗ ознайомила учнів з етапами і складовими підприємницької діяльності на селі, розгадували профорієнтаційні кросворди та ребуси, проходили психологічне тестування задля зваженого вибору майбутньої професійної діяльності.

Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість її навчання у вузі та знизити конкурентоспроможність на ринку праці в майбутньому.

Служба зайнятості готова вести супровід Вам на такому відповідальному етапі життя та, максимально, посприяти правильному і, в майбутньому, успішному виборі майбутньої професії.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік