Нарада з комунальниками Білгорода-Дністровського: поточний ремонт доріг та відновлення міської бруківки


21.06.2022 12:59 28

21 червня міський голова Віталій Граждан разом зі своїм заступником Андрієм Криштоповим та секретарем міської ради Олександром Скалозубом провели оперативну нараду з директорами департаментів, начальниками управлінь і відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міста.

Головні питання, що підіймалися під час наради:

Міським головою поставлене завдання щодо відновлення бруківки в історичній частині міста, навчання відповідних спеціалістів та визначення ділянок вулиць, де будуть заплановані відновлювальні роботи.

Відповідно до рішень виконавчого комітету, якими були внесені зміни до Титульного списку поточного ремонту міських доріг, визначені пріоритети утримання дорожнього господарства міста та тротуарів.

КП «ЖЕО-1» - продовжити роботи щодо обслуговування прибудинкових територій та надання комплексу послуг по утриманню житлового фонду.

Щодо утримання зеленого господарства міста головним завданням визначено продовження обприскування дерев від шкідників, дотримання графіку полива молодих саджанців в парках та скверах, а також по вулицях Тимчишина, Ушакова, Кирилова та інших.

Адміністраціям КП «Білгород-Дністровськводоканал» забезпечити безперебійну роботу міських систем водопостачання та водовідведення, «Автотранссервіс» - своєчасний збір та вивезення твердих побутових та негабаритних відходів.

Акцентована увага на регулярному поповненні резерву паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та інших матеріальних ресурсів комунальних підприємств та установ сфери ЖКГ.

Зазначено також, що підприємства житлово-комунальної сфери Білгорода-Дністровського працюють у шатному режимі та забезпечені всім необхідним для нормальної роботи.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік