Нарада з комунальниками Білгорода-Дністровського: увага до звернень мешканців - головний критерій в оцінці роботи керівника комунального підприємства та установи


22.11.2021 16:17 55

22 листопада міський голова Віталій Граждан, за участю секретаря міської ради Олександра Скалозуба і заступника міського голови Андрія Криштопова, провів щотижневу нараду з директорами департаментів, начальниками управлінь і відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міста.

Перед початком наради міський голова акцентував увагу кожного керівника комунального підприємства, служби та установи про необхідність уважного ставлення до звернень жителів міста щодо надання послуг в сфері житлово-комунального господарства.

«Звертаю вашу увагу на своєчасність та якість відпрацювання кожної скарги та звернення громадян. В пріоритеті вашої роботи, в першу чергу, повинен знаходитись пошук шляхів оперативного вирішення проблеми, що підняті мешканцями, а не формальні відписки. Саме якість, ретельність і своєчасність реагування на звернення громадян - є головним критерієм оцінки роботи кожного керівника. Звертаю на це особливу увагу», - зазначив В. Граждан.

Очільник МЦ «Благоустрій» Ігор Мальцев проінформував керівництво міста про роботи, що виконуються працівниками підприємства на цьому тижні, а саме роботи по відновленню проїжджої частини по вул. Козацькій, встановленню нової ілюмінації по вул. Тимчишина, планові роботи в парках та скверах міста.

Директор КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» Михайло Волканов доповів про перебіг опалювального сезону на території міста, про роботи по встановленню нового обладнання на підприємстві, приладів обліку теплової енергій в багатоквартирних будинках по вулицях Сонячна, Шабська, Франко, Провадійська.

Олександр Бондаренко – директор КП «Білгород-Дністровськводоканал», зазначив, що завершені роботи по оновленню облаштування на підйомі води «Франко», розпочаті роботи по заміні насосного обладнання на двох артезіанських свердловинах та на насосних станціях. На цьому тижні заплановані поточні роботи на очисних спорудах.

За інформацією керівника КП «ЖЕО-1» Михайла Берези, тривають планові роботи в багатоквартирних будинках, що знаходяться на обслуговуванні підприємства.

Міський голова заслухав доповідь завідувача сектору транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва міської ради Віталія Литвиненка про хід розробки схеми організації дорожнього руху в центральній частині міста.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік