Навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня»


Адреса: м. Білгород – Дністровський, вул. Театральна 14

Контактні телефони: (04849) 6-55-53

Електронна адреса: b-d_nvk@mail.ru


Історія закладу

Навчально-виховний комплекс було створено 30. 08. 1995 року на базі двох дитячих садків № 12 та № 21 , проектна потужність 400 місць. Дошкільна ланка НВК (вік дітей з 1,5 до 6 років ) складається з 10 груп ( дві з них раннього віку) , кількість дітей - 302, середня наповнюваність груп – 30 дітей. Шкільна ланка (з 1 по 4 клас) складається з 10 класів, кількість учнів - 290, середня наповнюваність класів - 29 учнів.


Переможці (участь у конкурсах)

(2005-2006) Класний керівник Грєкова О.Ю. взяла участь у міському конкурсі «Класний керівник року» та стала абсолютним переможцем конкурсу

(2007-2008) Вчитель початкових класів Кожухаренко О.І взяла участь у міському конкурсі «Вчитель року» та посіла 1 місце в номінації «Вчитель початкових класів» міського конкурсу і 4 місце в обласному турі конкурсу.

(2007-2008) Класний керівник Бакуца О.В у міському конкурсі «Класний керівник року» посіла 1 місце в номінації «Класний керівник початкових класів»

(2008-2009) Вихователь Юрчик С.М. посіла І місце і стала переможцем міського конкурсу «Вихователь 2009»

(2009-2010) Вчитель трудового навчання Заболотня Л.М стала абсолютним переможцем конкурсу «Вчитель року 2010»

(2010-2011) Вихователь Юрчик С.М. стала переможцем обласного конкурсу і посіла І місце «Вихователь року»


Робота дошкільного навчального закладу

Більш ніж 10 років в НВК існує співочий ансамбль педагогів «Натхнення», сама назва колективу говорить про себе. З великим натхненням педагоги Занічковська М.В.,Рачкова І.В.,Кожухаренко О.І.,Шевченко Л.І.,Бур’яненко Н.З., Юрчик С.М. виконують як народні так і сучасні пісні. Ансамбль «Натхнення» - неоднарозові дипломанти міського та обласного конкурсів «Чисті роси», «Таланти твої, Україно!».

З метою пошуку нових підходів та ефективних методів і прийомів організації навчально-виховного процесу, досягнення якісно нового рівня навчання в НВК запроваджуються сучасні інноваційні технології: особистісно-орієнтоване навчання й виховання, інтерактивні методи, ТРВЗ, проектні технології, методика швидкого читання М.М. Зайцева та технологія фізичного виховання дітей М.М. Єфименка.

Велика увага в НВК приділяється ознайомленню дітей з народно - прикладним мистецтвом України. Пам'ятки гуманістичної культури, народний естетичний досвід, традиції - це наш невичерпаний потенціал у вихованні дітей, тому що народна мистецька спадщина акумулює емоційно - естетичний досвід поколінь, втілює і передає ідею гармонії людини з навколишнім світом, ціннісне ставлення до нього. Одним із завдань є формування у дітей відчуття власного етнічного коріння, причетності до національної культури, відтворення народних традицій.

Використання нетрадиційних технік малювання, які класифіковано за ступенями різновікової складності з урахуванням вікових особливостей, освоєння їх дітьми через різні тематики. Оригінальне малювання із застосуванням нестандартних технік , розвиває креативні можливості дитини, дозволяє відчути художній матеріал, його характер та настрій.


Традиції закладу

вшанування ветеранів педагогічної праці,

зустрічі з батьками за круглим столом, родинні свята,

зустрічі з випускниками ДНЗ,

проведення в закладі Днів відкритих дверей,

Днів здоров'я,

Фестивалів дитячої творчості,

День дошкілля,

Щороку (вересень, травень) проводяться осіння та весняна спартакіади для вихованців старшого дошкільного віку,

Участь вихованців ДНЗ в щорічному святкуванні Міжнародного Дня захисту дітей.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік