Ініціатива «Молодіжний працівник» в Білгороді-Дністровському


22.02.2024 16:28 152

За ініціативи Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради, спільно з Управлінням освіти міської ради організована стартова зустріч молоді територіальної громади з представниками Громадської організації «Асоціація молодіжних працівників України».

Приводом для зустрічі послугував початок реалізації в Білгороді-Дністровському Проєкту «Ініціатива «Молодіжний працівник» («ІМПУЛЬС»), який реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Йог метою є допомога територіальним громадам підсилити молодіжну політику та молодіжну роботу. В рамках Проєкту буде проведено дослідження потреб молоді, підвищення кваліфікації фахівців та фахівчинь, які працюють з молоддю за методологією «Базового» та «Спеціалізованих» тренінгів програми «Молодіжний працівник», а також супровід у впровадженні молодіжних ініціатив в територіальній громаді.

На зустріч у великій залі зібрались близько 100 ініціативних молодих людей. Презентували Проєкт та відповідали на запитання молоді - Інна Тимчик, голова Громадської організації Центр «ВОТУМ», та Сергій Зуєв, тренер Громадської організації «Асоціація молодіжних працівників України».

Управління освіти запрошує активну молодь та зацікавлених осіб взяти участь в реалізації Проєкту.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік