Інформація про роботу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради про роботу за період з 13 по 17 вересня


24.09.2021 15:12 55

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування. Департаментом за період з 13.09.2021. по 17.09.2021 року перераховані кошти на загальну суму - 471 216,67 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ — 381 685,05грн. в т. ч.

Державна соціальна допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у сумі - 165 719,50 грн

Надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 215 965,55 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 89 531,62 грн. в т.ч.

Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги - 47 287,52 грн.

На виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2021-2023 роки'' - 42 244,10 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 17.09.2021 р. становить 34 547,00 грн.

Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною - 34 547,00 грн.

За звітній період відділом виплати допомог прийнято 36 заяв на призначення 44 види державних допомог. Призначено 41 державну допомогу та 21 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 року № 264 “Деякі питання надання державної соціальної допомоги” та у відповідності до переліку доробок програмного комплексу АСОПД-КОМТЕХ проведено масовий перерахунок по подовженню строку виплати до 01.11.2021 року у раніше призначених розмірах державних соціальних допомог (в межах терміну призначення) 221 отримувачам. Проведено нарахування субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива за вересень 2021 року та надано заяву до Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА.

Відділом виплати субсидій прийнято 6 заяв на призначення житлових субсидій. Здійснено призначення 13 домогосподарствам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива за новим зверненням з травня 2021 року. 24 вересня 2021 року в приміщені КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” начальник відділу субсидії Ольга Севідова взяла участь у заході присвяченому до Міжнародного дня глухих та було надано консультації з питань призначення житлових субсидій.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшого впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма). Проведено нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива за вересень 2021 року та надано заяву до Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА.

Службою у справах дітей департаменту з метою захисту прав та законних інтересів дітей взято участь у 7 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді з питань позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини, участь у вихованні дитини одним із батьків, захисту житлових та майнових прав дітей. 20.09.2021 року організовано вибуття дітей з КЗ «Білгород-Дністровський дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку» в сім'ю опікуна. 21.09.2021 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто питання щодо влаштування дитини в сім'ю патронатного вихователя. 21 та 23.09.2021 року організовані знайомства кандидатів в усиновлювачі з дітьми, вихованцями КЗ «Білгород-Дністровський дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку». 22.09.2021 року проводилось обстеження умов проживання 2 осіб за заявами громадян. 24.09.2021 організовано та проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 7 питань щодо визначення місця проживання дитини, участь одним із батьків у вихованні дитини, призначення опіки на дітьми.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 2 обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантів. Соціальними інспекторами перевірено 120 особових справ на достовірність даних, зроблено 300 інформаційних витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів, а також зроблено 50 запитів до Головного сервісного центру МВС про наявність/відсутність транспортних засобів у громадян-отримувачів субсидій та державних соціальних допомог.

За звітний період Департаментом опрацьовано 201 документ, з яких: звернень громадян - 30, звернень громадян на Урядову гарячу лінію -3, документів загального листування від установ та організації – 82, вихідних документів зареєстровано 86.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік