Патронат – як один із видів зайнятості


26.05.2023 14:02 26

Стикаючись з реаліями сьогодення, люди все частіше залишаються без роботи, намагаючись знайти різні варіанти офіційного заробітку. Для того, щоб допомогти безробітним у працевлаштуванні Білгород-Дністровською філією Одеського обласного центру зайнятості сумісно з партнерами - Білгород-Дністровським міським центром соціальних служб було проведено семінар на тему: «Патронат – як один із видів зайнятості».

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин, а патронатний вихователь/вихователька – це особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки й за участю членів сім’ї, надає послуги догляду, виховання та реабілітації дитини за місцем свого фактичного проживання.

Під час заходу обговорили сутність та зміст патронату над дитиною, процедуру подання документів як кандидата у патронаті вихователі, умови оплати роботи патронатного вихователя.

Додатково присутніх ознайомлено з основними засадами створення та функціонування прийомної сім’ї, їх обов’язками та правами, а також надано вичерпну інформацію щодо розміру державної матеріальної підтримки таких сімей.

Фахівець Білгород-Дністровської філії Оксана Долготер надала інформацію щодо офіційних сайтів для активного пошуку роботи та можливостей служби зайнятості, які допоможуть бути конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці.

Якщо ви маєте бажання дати дітям любов та сімейний затишок, а ще забезпечити власну зайнятість – «патронатний вихователь» саме для Вас.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік